Saça da peeling yapılır
2 Şubat 2018 GÜZELLİK

 

Saç bakım trendlerinin en yenisi saç peelingleri URBAN CARE markasına özel geliştirilmiş formüller ile saçlarınıza derinlemesine arınma ve canlanma sunuyor. Tıpkı cildin gözeneklerden arınmaya ihtiyacı olduğu gibi zamanla saç kökleri de dış etkenler, kullanılan ürünler sebebiyle tıkanıyor ve arınmaya ihtiyaç duyuyor. URBAN CARE’in deniz tuzu içeren saç peelingleri 2 farklı çeşidi ile arınmış, sağlıklı ve canlı saçlar vaat ediyor.

Saçlar daha hızlı uzasın

URBAN CARE’in iki farklı çeşit saç peelinginden biri olan Biotin & Caffein Peeling Shampoo, doğal tuz kristalleri, biotin ve kafein içeren güçlendirici, canlandırıcı ve dökülme karşıtı içerikleri ile düzenli kullanımda maksimum sonuçlar veriyor. Yeni saç oluşumunu destekliyor, saç köklerini güçlendiriyor ve daha hızlı uzayan, hacimli, sağlıklı görünen saçlar vaat ediyor. Saç köklerindeki ölü hücrelerden arındırma sağlandığında ise ardından kullanılan saç bakım ürünlerinin etkinliği artıyor.

Arındırıcı, canlandırıcı, hacim veren etki

Tea Tree & Lemon peeling shampoo ise doğal tuz kristalleri, limon özü ve çay ağacı yağı arındırıcı, hacimlendirici ve güçlendirici içerikleri ile düzenli kullanımda maksimum sonuçlar sunuyor. Yağlı ve hacimsiz saçlar için son derece uygundur. Saç diplerindeki yağı arındırarak saçlara hacim kazandırıyor. Düzenli kullanıldığında saçlardaki yağlanma oranını azaltıyor. Cansız ve sönük görünen saçlar için ideal olan saç peelingleri, saçlara kökten etki ederek daha yumuşak, canlı ve yenilenmiş saç görünümüne yardımcı oluyor.

© Copyright 2014, her hakkı saklıdır
web tasarim & yazilim